Gwarancja

Wierzymy w nasze produkty i jesteśmy przekonani o ich jakości, dlatego możesz być pewny, że każdy zamówiony przez Ciebie produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja na wszystkie produkty 2XU (z wyłączeniem pianek triathlonowych) obejmuje okres 12 miesięcy od daty zakupu, pod warunkiem, że zakup dokonany został na stronie 2xu.pl lub stronie jednego z naszych autoryzowanych partnerów. Na produkty zakupione u sprzedawców nieautoryzowanych (w tym również sklepów internetowych), gwarancja nie obowiązuje. Gwarancja producenta obejmuje również szwy i loga. Gwarancja zostaje zniesiona w momencie, w którym nie przestrzegane są zasady pielęgnacji umieszczone na etykietach.

W celu zwrotu lub wymiany produktu, konieczne jest wypełnienie formularza i załączenie do przesyłki dowodu zakupu.

Imię i Nazwisko:

Adres:

Numer telefonu:

Data i dowód zakupu:

 

GWARANCJA NA PIANKI TRIATHLONOWE

Gwarancja na pianki triathlonowe obejmuje okres 24 miesięcy od daty zakupu. Gwarancja zostaje zniesiona w momencie, w którym nie przestrzegane są zasady pielęgnacji umieszczone na etykietach, tzn:

  • Pianka miała kontakt z chlorem
  • Pianka miała kontakt z wysoką temperaturą i była suszona na słońcu
  • Pianka miała kontakt z substancjami szkodzącymi

Nie wymieniamy i nie naprawiamy pianek triathlonowych posiadających szkody mechaniczne, lub które posiadają znamiona nieprawidłowej pielęgnacji lub użytkowania.

Zachowujemy prawo do własnej oceny stanu produktu i decyzji w sprawie przyczyny jego uszkodzenia. Jeśli uznamy, że pianka triathlonowa została z niszczona z winy Klienta, nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jego naprawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl